Platíte len za výkon

Hlavným princípom a výhodou PPC reklamy je, že platíte len za reálny prínos – tzn. keď návštevník na reklamu klikne. Platíte teda len za návštevníkov, ktorí sa na Vašu stránku dostali. Ďalšou podstatnou výhodou je, že Vy sami si určujete rozpočet, kampaň vieme nastaviť tak, že neminiete ani cent navyše.

Výsledky takmer okamžite

To, čo je na PPC reklame najúžasnejšie je fakt, že prvé ovocie prinesie doslova do niekoľkých minút. Vďaka tomu viete veľmi rýchlo zareagovať na akúkoľvek situáciu na trhu, napr. na reklamu konkurencie.

Stratégia šitá na mieru

Ponúkate kvalitné parkety? Vaša reklama sa zobrazí len ľuďom, ktorí sa o kvalitné parkety zaujímajú. Pre každú reklamnú kampaň pripravujeme stratégiu na mieru. Je jedno, či s PPC reklamou začínate a chcete do nej investovať pár desiatok eur alebo plánujete dlhodobú kampaň spojenú napr. s pokročilou SEO optimalizáciou. Vyberieme kľúčové slová, vytvoríme presne cielené reklamné zostavy, budeme ich pravidelne monitorovať. Tak, aby ani euro nevyšlo nazmar.

Ďalšie možnosti reklamy na internet

PPC reklamou však možnosti reklamy na internete nekončia, práve naopak. Máme tu staré známe bannery, výmenu liniek, kontextovú reklamu ale aj úplne nové možnosti. Určite ste aspoň počuli o Facebooku, Twitteri a podobných tzv. sociálnych médiách. V prípade záujmu ich vieme zahrnúť do Vašej reklamnej kampane a obohatiť ju tak o nové možnosti.

Všetko pod jednou strechou

Je mnoho špecializovaných marketingových agentúr. Prečo by ste mali zveriť svoju reklamnú kampaň na internete nám? Dôvod je prostý. Pri agentúrnej spolupráci sú v hre vždy 3 strany – Vy, agentúra a my (dodávateľ internetových riešení). Vzniká tak veľký priestor na „komunikačný šum“ a s ním spojené predraženie služieb a časové sklzy. Okrem toho, kto môže poznať Vašu webstránku a jej obchodné ciele lepšie ako ten, čo ju vytvoril?