Načo mi je redakčný systém?

Redakčný systém slúži na správu a úpravu Vašich webstránok. Znižuje náklady a zvyšuje flexibilitu pri častých úpravách webstránky. Pomocou neho môžete spravovať nielen texty, ale aj obrázky, dokumenty, video. Takisto umožňuje využiť pokročilé funkcie, ako napr. privátnu zónu, fulltextové vyhľadávanie, prispôsobovanie pre konkrétnych používateľov, diskusie.

Maximálne univerzálny

edakčný systém IMpressa CMS je postavený ako univerzálny a je jedno, na akú stránku bude použitý. Či už ide o jednoduchú firemnú prezentáciu alebo veľký spravodajský portál, náš systém to zvládne. Môžete na ňom prezentovať produkty, služby či komunikovať pomocou neho s klientmi.

Bezpečnosť na prvom mieste

Vieme, že na svojej stránke máte uložené mnohé citlivé informácie. Preto sa staráme, aby bol náš redakčný systém profesionálne zabezpečený. Pravidelne ho aktualizujeme a pomocou testov odhaľujeme prípadné slabé stránky.

Stvorený pre SEO

Radi by ste sa nachádzali na prvých miestach v Googli? Impressa CMS je na to ideálny pomocník. Podporuje tvorbu tzv. Cool URI, čo je niečo, čo má rád nielen Google, ale aj Vaši návštevníci. Môžete editovať všetky podstatné prvky, dôležité pre SEO, ako napr. nadpisy, tvar URL, anotácie, metadáta. Môžete vytvárať tiež odkazy v rámci stránky, čo Google takisto oceňuje.

Komplexný a predsa jednoduchý

Užívateľský komfort a jednoduchosť ovládania boli podstatné vlastnosti, na ktoré sme pri vývoji Impressa CMS mysleli. Intuitívne pracovné prostredie Vám skráti čas, potrebný na úpravu webstránky a umožní sústrediť sa na skutočný biznis.

7 kľúčových vlastností redakčného systému Impressa CMS

  • intuitívne užívateľské prostredie
  • vysoká bezpečnosť (160 bitové šifrovanie)
  • pomáha pri SEO
  • jednoduchá úprava webstránky
  • množstvo modulov
  • vytvára validné webstránky
  • umožňuje viacjazyčný web