Kvalita a bezpečnosť predovšetkým

Naše 8 ročné skúsenosti sú garanciou prvotriednej kvality našich (a teda Vašich) webstránok. Dodržiavanie štandardov ako HTML5 a CSS3 je pre nás samozrejmosťou. Rovnako tak prístupnosť a použiteľnosť, aby mali návštevníci zo stránky pôžitok a radi sa vrátili. Po tohtoročných útokoch je na mieste iste otázka bezpečnosti. Preto sú všetky naše produkty sú pravidelne testované na ochranu proti všetkým bežným typom útokov

Google Vás nájde

Vyhľadávače ako Google alebo Zoznam sú často zdrojom až 75% návštevníkov webovej stránky. Preto je základná optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) súčasťou každej nami vytvorenej stránky. Len tak zaistíme, aby ste sa ocitli na prvých miestach vyhľadávania.

Webdesign ako prostriedok, nie cieľ

Mnoho grafikov považuje webdesign za cieľ, "aby to pekne vyzeralo". My to vidíme inak - kvalitný webdesign má zvýrazniť informácie, ktoré predávajú.

Kvalitná podpora aj po ukončení projektu

Vďaka nášmu extranetu môžete byť v kontakte so všetkými, ktorí sa podieľajú na úspechu vašej webstránky. Môžete sa ich pýtať, navrhovať zlepšenia, kritizovať. Štandardne poskytujeme 36 mesačnú technickú podporu pre všetky naše produkty. Takisto môžte využiť naše služby v oblasti internetového marketingu, pomôžeme Vám priviesť na stránku relevantných návštevníkov, ktorých premeníme na zákazníkov.

Redesign

Máte staršiu webstránku a už neplní svoju funkciu? Rozšírili ste portfólio produktov? Chcete pútavejšiu grafiku? Prepracovaním Vašej webstránky môžete zvýšiť jej účinnosť až o stovky percent.

Redakčný systém (CMS)

Máte webstránku, ale platíte veľa za jej správu? Potrebujete flexibilitu a časté zmeny na stránkach? Práve pre Vás je určený náš redakčný systém (CMS) na správu webstránok. Vďaka nemu bude úprava webstránok hračkou.